08051C203KAT2A
Partnumber:
08051C203KAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.02uF 100V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R