2N1304(GN0.3A25V0.15W4MTO-5)
Partnumber:
2N1304(GN0.3A25V0.15W4MTO-5)
Manufacturer:
TI
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans GP BJT NPN 0.3A 150mW 3-Pin TO-5 Box