383LX681M450N062
Partnumber:
383LX681M450N062
Manufacturer:
Cornell Dubilier Knowles
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
680 µF 450 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 244mOhm 3000 Hrs @ 105°C