511BBA100M000BAG
Partnumber:
511BBA100M000BAG
Manufacturer:
Skyworks Solutions
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 100MHz ±50ppm LVDS 52% 3.3V 6-Pin SMD Coil Tape