5STP45Q2800
Partnumber:
5STP45Q2800
Manufacturer:
ABB Semiconductors
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Silicon Controlled Rectifier, 8625A I(T)RMS, 5490000mA I(T), 2800V V(DRM), 2800V V(RRM), 1 Element