A-HDS26AA-WP
Partnumber:
A-HDS26AA-WP
Manufacturer:
Assmann WSW components, Inc
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn IP67 High Density D-Sub M 26 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 26 Terminal 1 Port