AD5144BRUZ100
Partnumber:
AD5144BRUZ100
Manufacturer:
Analog Devices
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 100kOhm 256POS Non-Volatile Linear/Log 20-Pin TSSOP Tube