AD5252BRUZ50
Partnumber:
AD5252BRUZ50
Manufacturer:
Analog Devices
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Non-Volatile Linear 14-Pin TSSOP Tube