AWH20G-0232-T-R
Partnumber:
AWH20G-0232-T-R
Manufacturer:
Assmann WSW components, Inc
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Ejector Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tray