AWL254-DG-G16D
Partnumber:
AWL254-DG-G16D
Manufacturer:
Assmann WSW components, Inc
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bag