AWP50-7540-T
Partnumber:
AWP50-7540-T
Manufacturer:
Assmann WSW components, Inc
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn IDC Connector SKT 50 POS 2.54mm IDT ST Cable Mount