BYY57-700
Partnumber:
BYY57-700
Manufacturer:
ZETEX
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
SKU:
BYY57-700
Package
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 35A, 700V V(RRM), Silicon, HERMETICALLY SEALED, 2 PIN