BZT52-B5V1
Partnumber:
BZT52-B5V1
Manufacturer:
PANJIT/CJ/NXP
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Zener Single 5.1V 2% 200mW 2-Pin SOD-323 T/R