CAS21C271JARFC
Partnumber:
CAS21C271JARFC
Manufacturer:
alternatives
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
270 pF ±5% 250VAC Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)