CDR33BX104AKWM
Partnumber:
CDR33BX104AKWM
Manufacturer:
KYOCERA
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V BX 10% SMD 1210 (1%FR) 125C Bulk