CGB3B1X5R1A475K055AC
Partnumber:
CGB3B1X5R1A475K055AC
Manufacturer:
TDK
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 10V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R