CIB31P260NE
Partnumber:
CIB31P260NE
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 26Ohm 25% 100MHz 2A 50mOhm DCR 1206 T/R