CM105X5R226M16AT
Partnumber:
CM105X5R226M16AT
Manufacturer:
KYOCERA
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 22 uF, 16 V, 0603 [1608 Metric], ? 20%, X5R, CM Series, 1.6 mm