CM750HG-130R
Partnumber:
CM750HG-130R
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 6300V 750A 10400W 9-Pin