CT41G-1206-50V-0.1 μF±10%
Partnumber:
CT41G-1206-50V-0.1 μF±10%
Manufacturer:
TORCH
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Capacitor 50V 0.1uF SMD