CY37128P160-100AXI
Partnumber:
CY37128P160-100AXI
Manufacturer:
Cypress Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD Ultra37000 Family 3.8K Gates 128 Macro Cells 100MHz 5V 160-Pin TQFP