DE2E3KY332MN2AM01F
Partnumber:
DE2E3KY332MN2AM01F
Manufacturer:
Murata Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
3300 pF ±20% 250VAC Ceramic Capacitor E Radial, Disc