DMP3008SFG-7
Partnumber:
DMP3008SFG-7
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 30V 8.6A Automotive 8-Pin PowerDI EP T/R