DPX105950DT-6012A1
Partnumber:
DPX105950DT-6012A1
Manufacturer:
TDK
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
RF Diplexer Single 2400MHz to 2500MHz/4900MHz to 5950MHz 4-Pin T/R