DSC1001DI1-033.3330
Partnumber:
DSC1001DI1-033.3330
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 33.333MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD Tube