DSC1001DI2-022.0000T
Partnumber:
DSC1001DI2-022.0000T
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 22MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD T/R