EKZM250ELL332ML25S
Partnumber:
EKZM250ELL332ML25S
Manufacturer:
United Chemi Con/NIPPON
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 3300uF 25V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 3630mA 10000h 105°C Bulk