EPM3064ATI100-10N
Partnumber:
EPM3064ATI100-10N
Manufacturer:
ALTERA
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD MAX? 3000A Family 1.25K Gates 64 Macro Cells 100MHz 3.3V 100-Pin TQFP Tray