FX50SMJ-2
Partnumber:
FX50SMJ-2
Manufacturer:
Powerex/ Renesas
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
589 in stock
SKU:
FX50SMJ-2
Package
Trans MOSFET P-CH 100V 50A 3-Pin(3+Tab) TO-3P