GRM188R71H222KA01D
Partnumber:
GRM188R71H222KA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
, 2200PF, 50V, 10%, X7R, 0603