HL2-HP-DC12V
Partnumber:
HL2-HP-DC12V
Manufacturer:
PANASONIC
Availability:
100000 in stock
Package
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 0.075A (Coil), 12VDC (Coil), 900mW (Coil), 10A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount