HS10010KF
Partnumber:
HS10010KF
Manufacturer:
ARCOL UK Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 10K Ohm 1% 30/100W ±25ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount