HS5010KJ
Partnumber:
HS5010KJ
Manufacturer:
Arcol UK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 10K Ohm 5% 14/50W ±25ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount