ISPLSI1048E-70LT
Partnumber:
ISPLSI1048E-70LT
Manufacturer:
Lattice Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD ispLSI? 1000E Family 8K Gates 192 Macro Cells 70MHz 5V 128-Pin TQFP