LT6656AIS6-2.048#TRMPBF
Partnumber:
LT6656AIS6-2.048#TRMPBF
Manufacturer:
LT/AD
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
V-Ref Precision 2.048V 5mA Automotive 6-Pin TSOT-23 T/R