MC01W080511K5
Partnumber:
MC01W080511K5
Manufacturer:
MULTICOMP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 1.5K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD