MD015A151JAB
Partnumber:
MD015A151JAB
Manufacturer:
Kyocera AVX
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 150pF 50V C0G 5% Radial 2 Pin DIP 8.255mm 125°C Slide Pack