MIC5203-3.3YM5
Partnumber:
MIC5203-3.3YM5
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.08A 5-Pin SOT-23