MIC5365-2.85YD5TR
Partnumber:
MIC5365-2.85YD5TR
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 2.85V 0.15A 5-Pin TSOT-23 T/R