MPB125-2024G
Partnumber:
MPB125-2024G
Manufacturer:
Bel Power Solutions
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Dual-OUT 24V/12V 5.2A/0.5A 125W 16-Pin