MPC7410HX500LE
Partnumber:
MPC7410HX500LE
Manufacturer:
FREESCALE/MOTOROLA
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
MPU PowerPC MPC74xx Processor RISC 64bit 0.18um 500MHz 1.8V/2.5V/3.3V 360-Pin FCCBGA Tray