PCR-SIN15V48F00
Partnumber:
PCR-SIN15V48F00
Manufacturer:
POWERDSIN
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Telecom Ringer Mult Gen Circuit 48V 16.7Hz/20Hz/25Hz/50Hz 13-Pin