PM3316S-1R5M-RC
Partnumber:
PM3316S-1R5M-RC
Manufacturer:
BOURNS
products.category:
C/R/E
Availability:
10500 in stock
Package
Inductor Power Shielded Bobbin Core 1.5uH 20% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 3.6A 0.02Ohm DCR T/R