PTK25-D24-D15
Partnumber:
PTK25-D24-D15
Manufacturer:
CUI Inc
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 2-OUT 15V/-15V 0.8A 24W 7-Pin DIP Module