RN732ATTD2002F10
Partnumber:
RN732ATTD2002F10
Manufacturer:
KOA Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 20000ohm, 100V, 1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0805, CHIP, ROHS COMPLIANT