SIT8918AE-22-18S-24.000000
Partnumber:
SIT8918AE-22-18S-24.000000
Manufacturer:
SiTime
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 24MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS/LVTTL 55% 1.8V Medical 4-Pin QFN SMD