SV15GC333KAR
Partnumber:
SV15GC333KAR
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.033uF 2000V X7R 10% Radial 10.2mm 125°C Low ESR Bulk