T97F108K010LSA
Partnumber:
T97F108K010LSA
Manufacturer:
VISHAY
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Tant Solid 1000uF 10V F CASE 10% (7.6 X 6 X 4.7mm) Pad SMD (0.001%FR) 0.12 Ohm 125°C T/R