TNPW120620K0FEEA
Partnumber:
TNPW120620K0FEEA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 20K Ohm 1% 0.4W ±25ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Pad SMD Automotive Medical T/R