UBX1H101MPL
Partnumber:
UBX1H101MPL
Manufacturer:
NICHICON
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 380mA 1000h 150C Automotive Bulk